STARŠÍ AKTUALITY

ZRUŠENO: Interview o půl třetí 20. 12. 2020

Z důvodu trvajících vládních nařízení rušíme reprízu Interview o půl třetí 20. 12. 2020. Vrácení peněz za zakoupené vstupenky vyřešíme s diváky individuálně skrze emailovou komunikaci.


PŘELOŽENO: Pikantní Poetický Punč 2

Z důvodu vládních restrikcí přesouváme 2. ročník Pikantního Poetického Punče na začátek roku 2021, nový termín určíme v závislosti na vývoji pandemie. Pokud to okolností dovolí, proběhne akce v únoru 2021.


#onlinemaSmysl: Smysl spouští 1. facebookový LIVESTREAM

Smysl Production spouští sérii internetových aktivit vystupujících pod hastagem #onlinemaSmysl, která bude vyplňovat absenci živých akcí v době lockdownu. První z nich bude facebookový livestream, který se spustí 26. 11. 2020 ve 20:00. Zakladatelky Smyslu v něm odpoví na dotazy diváků a prozradí, jak to bude se Smysl Production do konce roku.


ZRUŠENO: Interview o půl třetí 28. 10. 2020

Z důvodu nařízení vlády jsme nuceni zrušit reprízu Interview o půl třetí 28. 10. 2020. Vrácení peněz za zakoupené vstupenky vyřešíme s diváky individuálně skrze emailovou komunikaci.


ZMĚNA TERMÍNU: Pikantní Poetický Punč 2

Z nenadálých organizačních důvodů jsme nuceni změnit termín konání 2. ročníku Pikantního Poetického Punče. Večer nově proběhne 14. 12. 2020 (místo původního 11. 12. 2020).


Vánoční večírek Smysl Production

Po repríze Interview o půl třetí 20.12.2020 zveme všechny přítomné diváky na vánoční večírek Smysl Production, který se bude konat v sále po představení.


ZRUŠENO: Interview o půl třetí 29. 9. 2020

Z důvodů spojených s aktuální epidemiologickou situací v České republice jsme se rozhodli zrušit reprízu inscenace Interview o půl třetí 29.9.2020. Zbylé reprízy vypsané do konce roku (28.10. a 20.12.) budou, pokud to situace dovolí, odehrány. Vrácení peněz za zakoupené vstupenky vyřešíme s jednotlivými diváky do týdne.


VÝZVA: Přihlaste své básně na 2. ročník Pikantního Poetického Punče

Sex, vztahy a intimita. To bude tématem 2. ročníku večera poezie s názvem Pikantní Poetický Punč, který dává začínajícím autorům prostor k prvnímu uvedení jejich doposud neuveřejněných děl. Přihlašování na letošní ročník bylo právě spuštěno, a tak mají autoři ode dneška tři týdny na zaslání svých vybraných básní. Večer proběhne 11. 12. 2020.


Nové termíny Interview o půl třetí

Vypsali jsme pro Vás nové termíny inscenace Interview o půl třetí. Hra se bude hrát 29.9. a 28.10. v kavárně Carpe Diem Flora, vždy od 20:00.


Prázdninová sleva 50% na Interview o půl třetí

V rámci kvapem se blížícího konce divadelních prázdnin pro Vás máme dárek! Jedná se o slevu 50% na první zářijovou reprízu Interview o půl třetí (1.9.2020). Akce platí jen dnes 30.8.2020 a vztahuje se na libovolný počet lístků.


RECENZE: Rozkoš bez rizika recenzuje Interview o půl třetí

"Děkujeme za pozvání na divadelní představení Interview o půl třetí a tímto ho i doporučujeme i vám! Během dvouhodinového představení se seznámíte s šesti příběhy ilustrujícími různé formy násilí a pocity bezmoci. A u interview po půl třetí ráno se začnete ptát, kdo je vlastně všechno obětí? Zvláštní ocenění této hře patří za... číst dál


Interview o půl třetí 22.7. - VYPRODÁNO!

Repríza Interview o půl třetí, kterou hrajeme dnes 22.7. v Carpe Diem Flora, je vyprodaná! Pokud jste nestihli koupit lístky, nezoufejte, příště hrajeme 1.9.2020.


Interview o půl třetí - zbývá posledních pár lístků!

Už zítra 22.7. 2020 v Carpe Diem Flora opět postavíme Maderův motel a odehrajeme hru bořící mýty o znásilnění -Interview o půl řetí! Zbývá už jen pár lístků, tak si je nenechte ujít!


Tisková zpráva - Smysl poruší divadelní prázdniny, Interview o půl třetí se bude hrát i v létě

Inscenace Interview o půl třetí, která v podobě psychologického thrilleru zpracovává na divadelních prknech téma znásilnění, se začátkem března po téměř roční pauze dočkala obnovené premiéry. Všechny naplánované reprízy však byly z důvodu koronavirové pandemie zrušeny. Tvůrci se proto rozhodli porušit divadelní prázdniny a představení hrát i během léta.


Na Hraně 2020 - divadelní přehlídka v Plzni!

14.6.2020 se Smysl Production s představením Interview o půl třetí zúčastní postupové divadelní přehlídky v Plzni. Přehlídka, která se měla původně konat začátkem dubna, byla kvůli pandemii přesunuta na červen. Interview o půl třetí bude celou přehlídku zahajovat, a to 14.6. v 10:10 v prosturu Moving Station.


ZRUŠENO! Interview o půl třetí 14.4.2020

Z důvodu přetrvávající koronavirové pandemie a s ní spojenými restrikcemi jsme, bohužel, nuceni zrušit reprízu Interview o půl třetí 14.4.2020. O vrácení (či případném ponechání) zakoupených vstupenek s Vámi budeme jednat prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a pevné nervy.


VÝZVA #rouskamasmysl - podpořte šití roušek!

Zapojte se do facebookové výzvy #rouskamasmysl, jejímž cílem je podpořit nošení a šití roušek v krizovém období způsobeném pandemií koronaviru covid-19.


Interview o půl třetí - premiéra BUDE!

Nařízení vlády zakazující konání společenských akcí s účastí nad sto osob se na nás nevztahuje, neboť kapacita Carpe Diem Flora je 40 lidí. Premiéru ve čtvrtek 12. března odehrajeme dle plánu.


SOUTĚŽ: Vyhrajte 2 lístky na premiéru Interview o půl třetí

Odpovězte správně na otázku a vyhrajte lístky na vyprodanou obnovenou premiéru divadelní inscenace Interview o půl třetí, která boří tabu o znásilnění a nechává vás v napětí do posledních vteřin.


HLEDÁ SE ASISTENT/-KA PRODUKCE

Protože práce a projektů stále přibývá, hledá Smysl posilu do organizačního týmu, která pomůže obstarat produkční zázemí.


Vypsali jsme DUBNOVOU REPRÍZU Interview o půl třetí!

Nemůžete přijít na premiéru? Nezoufejte! Přijďte se podívat 14.4.2020 na 17. reprízu Interview o půl třetí.


OBNOVENÁ PREMIÉRA: Interview o půl třetí!

Nenechte si ujít obnovenou premiéru inscenace Interview o půl třetí. Už 12.3.2020 se na Vás spolu se (staro)novým obsazením těšíme v Carpe Diem Flóra.


SOUTĚŽ: Soutěžte s námi o 2 lístky na Pikantní Poetický Punč!

Pikantní Poetický Punč se nezadržitelně blíží, a tak jsme pro Vás připravili facebookovou soutěž o 2 lístky na tento sarkastický večer poezie!


PIKANTNÍ POETICKÝ PUNČ aneb vánoční večer poezie s kapkou sarkasmu a špetkou ironie!

Pikantní Poetický Punč je vánoční večer poezie, který se zaměřuje na sarkastický humor, čímž boří všudypřítomné vánoční láskyplné šílenství, a okořeňuje tak každodenní prosincoý stereotyp.


VÝZVA: Pikantní Poetický Punč - přihlaste své básně na sarkastický vánoční večer poezie!

Na prosinec tohoto roku chystáme večer poezie zaměřený na sarkastický humor. Nenechte svá díla válet doma v šuplíku a přihlaste se na náš Pikantní poetický Punč aneb vánoční večer poezie s kapkou sarkasmu s špetkou irone.