SMYSLNÝ TÝM

LENKA SVOBODOVÁ

Umělecké vedení

Lenka je absolventkou oboru Herectví a moderování na Vyšší odborné škole herecké v Praze. Od roku 2019 působí jako herečka v pražském zájezdovém divadle, mimo to se s ní můžete setkat také jako s režisérkou, lektorkou na talentovém táboře, garderobiérkou nebo rádiovou zprávařkou. V rámci Smyslu pracuje především jako scenáristka, režisérka a herečka. Mezi její unikátní vlastnosti patří schopnost fungovat s minimálním počtem naspaných hodin denně. Navzdory tomu se jí úspěšně daří snižovat počet vypitých kafí pod smrtelnou dávku.

NELA BŮŠKOVÁ

Produkce

Nela je absolventkou Arts Management na VŠE v Praze a ročního certifikovaného programu PTS zaměřujícího se na filmovou produkci na pražské FAMU. A právě filmové a obecně audiovizuální produkci se převážně věnuje i ve svém profesním životě. Ve Smyslu má na starosti veškeré produkční zázemí od zajišťování prostorů a komunikace s herci a diváky, přes hlídání právních náležitostí a financí, po správu webových stránek, propagaci a PR. Mezi kolegy je známá jako milovnice bílého vína, sarkasmu a excelových tabulek.

TEREZA MARKOVÁ

Dramaturgie

Tereza je absolventkou Divadelní vědy na filozofické fakultě UK. Živí se divadelní produkcí v pražském divadle. Převážně teoretické studium paralelně doplňuje praxí a účinkuje v muzikálech Odpočívej v pokoji, Modrá krev a činohře Interview o půl třetí. Absolvovala roční kurzy hudební teorie na Pražské konzervatoři. Nepravidelně vystupuje s kabaretem Nekonečno. Baví ji psaní o nonverbálním divadle a novém cirkuse, externě přispívá svými články do Tanečních aktualit. Charakterizuje ji ironický a humor a upřímnost.Více o založení a činnosti Smyslu naleznete v záložce Máme Smysl.